AliExpress sanal kıyafet satmaya başladı

AliExpress sanal kıyafet satmaya başladı

14 Haziran 2020 0 Yazar: Serefyk

AliExpress sanal kıyafetler satmaya başladı . Yeni koleksiyon sinir ağlarına ve bilgisayar grafiklerine dayanıyor.

AliExpress pazar ve tasarımcı Aliona Pole sanal kıyafet tanıttı. Kullanıcılar dört görüntüden her birini deneyebilir ve sanal olarak satın alabilir. Sınırlı bir koleksiyon, AliExpress platformundaki MALIVAR mağazasında mevcuttur.

MALIVAR, sinir ağlarına ve bilgisayar grafiklerine dayalı sanal modeller ve dijital giysiler oluşturmak ve otomatikleştirmek için teknolojiler geliştiren bir şirkettir. Koleksiyon, ekibin üzerinde çalıştığı teknoloji ile aynı ada sahiptir. Sanal kıyafetleri otomatik olarak denemenizi sağlar.

“Pazar hazır, genç nesil uzun zamandır bilgisayar oyunlarında dijital derilerde milyarlarca dolar satın alıyor. Bu alışkanlık e-ticarete aktarılabilir. Ana zorluk, dijital giysilerin mümkün olduğunca uygun fiyatlı hale getirilmesidir. Şimdi esas olarak tasarımcının manuel çalışması – günde ortalama 2-3 iyi görsel ve diğer işletme giderleri. Bu nedenle yüksek fiyat ve sınırlama. Ancak fotoğraftaki kişiyi otomatik olarak değiştirecek, poz, aydınlatma, derinlik ve diğer parametrelere göre ayarlanacak teknolojiler yaklaşıyor ”dedi.

Amazon daha önce satın almadan önce kıyafetleri seçmeye ve denemeye yardımcı olan bir yapay zeka tanıttı  . Bundan üç model sorumludur; analoglarından% 58 daha verimli yapıyorlar. Bunlardan biri arama sorgularınıza ince ayar yapmanıza izin verir, diğeri – müşterinin zaten seçtiklerine gelebilecek ürünler sunar. Üçüncüsü, kullanıcının fotoğraflarını analiz eder ve satın almayı planladığı kıyafetlerin ona nasıl bakacağını gösterecek

 

 

 

 

 

 

Yıldız Bülten ‘in diğer haber platformlarından farkı; haberlerini sizlere sözcük oyunları yapmadan ve özgürce aktarmasıdır. Siz de haberleri Yıldız Gündem ‘den okuyarak bize destek olabilirsiniz. Daha fazla kaliteli haber için tıklayınız.

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Twitter

İnstagram