LOL ün En İyi 5 Kostümü

LOL ün En İyi 5 Kostümü

13 Haziran 2020 0 Yazar: İbrahim Kızıldağ

Aşağıdaki sıralama en iyiden yada en kötüden başlayan bir sıralama değildir karışık olarak hazırlanmış olup hepsi kendi değerlendirmelerim sonucu ve kendi zevkime göre belirlenmiştir.

BU yazı size öneri vermek amaçlı yazılmıştır.

1.Elementalist LuxLOL ün En İyi 5 Kostümü

ilk olarak fiyat olarak biraz pahalı fakat animasyonlasrı ve oyun içi farklı görünümlere bürünmesiyle oyun zevkinizi katlamanıza fayda sağlıyor bence oyunun en iyi kostümlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

 

2.Hextech Swain LOL ün En İyi 5 Kostümü

Sıradaki kostümümüz iste benim oyun içerisinde lolde en sevdiğim kostüm olan hextech swain. Lol oyuncuları bilir ki oyun  içerisinde ihtişamlı kostümler dier kostümlere göre daha masraflı ve daha zorlayıcı bir şekilde alınabiliyor fakat nadir olarak ise zanaatkarlıklardan şansa bağlı olarak çıkabiliyor.

3.Gecenin Kılıcı YasuoLOL ün En İyi 5 Kostümü

Herkesinde bildiği gibi lol sevenleri bu hero ile ikiye bölünüyor bir kısmı yasuoyu çok severken dier bir kısmı ise çoğu yasuo oyuncusunun sürekli feedlemesi ile bu herodan nefret ediyor.değeri 1820 rp olan bu yasuo kostümü ise hem sert animasyonlarıyla hemde olağanüstü efektleriyle yasuo sevenlerinin en sevdiği kostüm haline geliyor.

4.Vahşi Batılı AsheLOL ün En İyi 5 Kostümü

Bu kostüm ise şahsen benim en sevdiğim kostümlerden biri olmakla birlikte bence bütün carry oyuncularının sevdiği ve arzu ettiği bir kostüm rolündedir.Yakın zamanda çıkan Vahşi Batılı Ashe kostümü 1820 rp değerindedir.oyun içi animasyonlarında hem canlı ve parlak bir renge sahip olup hemde ulti attıktan sonra değişerek daha yumuşak bir renge                                                                                                                  bürünebiliyor olması seyiz zevkinizi olumlu yöne                                                                                              çekebiliyor.

5.Vahşi Batılı ThreshLOL ün En İyi 5 Kostümü

Vahşi batılı kostümlerinin bir başka etkileyici kostümü olan Vahşi Batılı Thresh de sıra.support oynayanları da listeye eklememek olmazdı heralde 😀 şaka bir yana oyunda en beğendiğim support kostümlerinden biridir bu kostüm.Ayrıca dier kostümleri biraz pahalı bulduğum için size onlara karşın çok pahalı olmayan bir kostüm önermek istediğim için seçtim bu                                                                                                          kostümü.

 

Dediğim gibi bu kostümler kendi zevkime göre seçtiğim kostümlerdir. tabi ki sizin daha çok sevdiğiniiz kostümler olabilir yada listede beğenmediğiniz kostümler olabilir bu gayet normal.

Yazımı incelediğiniz için teşekkürler eğer daha fazla kostüm önerisi istiyorsanız istediğiniz heroları aşağıdaki yorum bölümümüze bırakabilir ve daha farklı konuda bilgi öğrenmek için sitemizde bulunan yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Yıldız Bülten ‘in diğer haber platformlarından farkı; haberlerini sizlere sözcük oyunları yapmadan ve özgürce aktarmasıdır. Siz de haberleri Yıldız Gündem ‘den okuyarak bize destek olabilirsiniz. Daha fazla kaliteli haber için tıklayınız.

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Twitter

İnstagram