Sega, Game Gear konsolunu tekrar piyasaya sürecek

Sega, Game Gear konsolunu tekrar piyasaya sürecek

12 Haziran 2020 0 Yazar: Serefyk

Sega, Game Gear konsolunu yeniden piyasaya sürecek, ancak kartuşları olmadan. Yeni cihaz cebinize sığacak şekilde daha küçük olacak ve klasik oyunlar önceden yüklenecek.Sega, Game Gear konsolunu tekrar piyasaya sürecek

Toplamda, Game Gear’ın dört sürümü piyasaya sürülecek. Vücut renginde ve önceden yüklenmiş bir oyun setinde farklılık göstereceklerdir. Dahası, Game Gear’ın her rengi kendi oyun seti anlamına gelecektir.

Cihaz standart bir joystick-cross, iki düğme, küçük bir hoparlör ve bir kulaklık jakı ile donatılacak. Game Gear iki pil ile çalışacak.

Küçük ekran boyutuna rağmen (köşegen – 240 × 180 piksel çözünürlükte 1.15 inç), kullanıcılar konsolun tüm özelliklerini rahatça kullanabilirler. Kit, konsolda giyilen ve geniş formatlı bir görüntü gösteren bir büyüteç olan Büyük Pencere Mikro aksesuarı ile birlikte gelir.

Game Gear’ın güncellenmiş bir sürümü satışa sunulacak, ancak yalnızca Japonya’da satılacak. Şirketin 60. yıldönümü için çıkan haberlerin maliyeti 50 $ olacak.

 

 

 

Yıldız Bülten ‘in diğer haber platformlarından farkı; haberlerini sizlere sözcük oyunları yapmadan ve özgürce aktarmasıdır. Siz de haberleri Yıldız Gündem ‘den okuyarak bize destek olabilirsiniz. Daha fazla kaliteli haber için tıklayınız.

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Twitter

İnstagram