Xiaomi manyetik şarjlı yeni bir spor bilekliği tanıttı

Xiaomi manyetik şarjlı yeni bir spor bilekliği tanıttı

11 Haziran 2020 0 Yazar: Serefyk

  Xiaomi manyetik şarjlı yeni bir spor bilekliği tanıttı. Artık kullanıcının şarj etmek için izleme modülünü kayıştan sürekli olarak çıkarması gerekmez. Yeni ürünle ilgili bilgiler şirketin Weibo’daki hesabında yer aldı.

  Çinli şirket, potansiyel en çok satan ürünü Mi Band 5’i beklendiği gibi tanıttı, yeni spor bilekliği önceki nesillerin ana sorununu, yani kayışın kırılganlığını çözecek. Her şeyden önce, bu, kullanıcıların izleyici modülünü her zaman ondan çıkarmak zorunda kalmasından kaynaklanıyordu. Cihazı şarj etmenin başka bir yolu yoktu. Mi Band 5 manyetik şarj yöntemini destekleyecektir. Xiaomi manyetik şarjlı yeni bir spor bilekliği tanıttı

  Buna ek olarak, beşinci nesil Mi Band daha büyük bir ekrana sahip olacak – kullanılabilir ekran alanı Mi Band 4’e kıyasla% 20 artacak. Ekran boyutu 1,2 will olacak.

 Cihazın sensörleri de değişecektir. Xiaomi belirli yenilikleri adlandırmasa da, yayınlanan görüntülere bakılırken, kandaki oksijen seviyesini de belirleyebilecek yeni bir kalp atış hızı sensörü hakkında konuşuyoruz. Uyku, stres seviyeleri ve solunum kalitesinin izlenmesi iyileşecek

 Yorumcular ayrıca, Çinli şirketin adet döngüsünü izleyiciye izleyen bir sensörün yanı sıra akıllı telefonun kamerasının ve 11 spor modunun uzaktan kontrolünü entegre edeceğini de kaydetti. Belki de NFC işlevi Çin yerel piyasasında da mevcut olacak. Şimdiye kadar, sesli asistan Alexa’nın desteği hakkında söylentiler doğrulanmadı.

 

Ön bilgilere göre yeni cihazın maliyeti 25 $ olacak.

 

 

 

 

Yıldız Bülten ‘in diğer haber platformlarından farkı; haberlerini sizlere sözcük oyunları yapmadan ve özgürce aktarmasıdır. Siz de haberleri Yıldız Gündem ‘den okuyarak bize destek olabilirsiniz. Daha fazla kaliteli haber için tıklayınız.

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Twitter

İnstagram